
REGIE EN BALANS in 2022
Maandag 7 Februari 20:00-21:00 uur

– Chronische klachten
– Langdurige blessures
– Een onvervulde kinderwens
– Angst voor een ‘Burn-Out’
Wil je heel graag meer REGIE en BALANS ervaren
– als het gaat om jouw Gezondheid
– Persoonlijke Succes
– Je dagelijkse gedachten en emoties
– jouw Energie niveau
– Voeding, Leefstijl en Stress regulatie





Waarom ik met veel plezier doorverwijs naar Nienke
Het onderbewuste stuurt zo wat ons hele doen en laten. Van bij de start kruipt daar ook “programmatuur” in, die later op de rit behoorlijk in de weg kan gaan zitten bij het halen van doelen, of het nu in de liefde is, carrière of financiën. Dat is waar ik dagelijks mensen mee help. En om al het zand tussen de eigen radertjes uit te halen, was ik op zoek naar een expert. Iemand met veel kennis, een groot hart en stevig in de schoenen. Daar botste ik ook tegen mijn eigen innerlijke glazen plafond, dingen waar ik nét niet bij kon. Nienke heeft een prettige en stevige manier van aanpakken, een massief kennispakket, aangevuld met accupunctuur en state of the art meetapparatuur. Dat pakket wordt 360° ingezet om te schakelen in de schatkamer van je eigen piramide. De kriek op de taart is niks, als er een gat in de bodem is waar de slagroom doorheen zakt. Dat gat is gedicht. Er is een onmiskenbaar gevoel van veiligheid ontstaan waar ik niet eens wist dat er een spanning huisde. Het resultaat van die veiligheid is merkbaar, voelbaar en ontwikkelt zich op de meest zachte en natuurlijke manier door alle facetten van mijn leven heen. Ik zie meer kansen, kan ze lichtvoetiger nemen en optimaliseren. Er is meer excitement en meer rust. Meer connectie, ook met mezelf.
“With special appreciation for
the Being in Balance method
– it is an important part of our evolution –
for it can heal our world!”
Nu zit ik continu in het gevoel van “de flow” en trek ik de energie naar me toe die ik wil
Van lage zelfwaarde, laag zelfvertrouwen, langdurige neerslachtigheid en grote financiële problemen ging ik naar een “stabiele Marcel” die vol zelfvertrouwen zijn eigen leven creëerde zoals ik dat wilde. Ik trek nu naar me toe wat ik wil.
Wat wij benoemen als “flow en universum” wordt via de scan visueel gemaakt. Het wordt daarmee zichtbaarder en reëler, het geeft geloof, echtheid en de wil om wat te doén.
Carla legt goede linken en straalt vertrouwen en geborgenheid uit. Ze voelt aan “wáár de klant is”.